لوگو مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم

در حال بارگذاری...

اتاق فرار فوبیا

10 / 10
4 - 6
بازیکن
75
دقیقه
اطلاعات بازی
room poster
نام بازی: اتاق فرار فوبیا
ژانر اتاق فرار: ترسناک و دلهره آور
زمان بازی: 75 دقیقه
مبلغ هر نفر 300,000 تومان
مبلغ پیش پرداخت آنلاین 300,000 تومان

سناریو بازی

شما به عنوان دانشجویان رشته روانشناسی مدتی در یک آسایشگاه روانی مشغول به کار میشید،صداهای شیون و ناله های زجر آوری توجه‌تون جلب می کند،از روی کنجکاوی صداها را دنبال میکنید و متوجه شیوه درمان غیر انسانی بر روی بیماران میشوید اما این کنجکاوی شما به قیمت جونتون تموم شده وباید هر چه سریعتر از این آسایشگاه مرگبار خارج شید.

رزرو سریع این اتاق فرار
  • وضعیت سانس های خرداد ماه
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ژوپ گیمی عزیز,
با استفاده از تقویم بالا و کلیک روی روز مورد نظر خود میتوانید سانس های آزاد را ببینید

اتاق فرار چیست؟

شما به همراه تيم خود وارد محيط كاملا واقعي مي شوید كه طبق سناريو فضاسازی شده  ، معما و چالش هایی پیش روی شماست که با کمک دوستان خود باید آنها را پشت سر گذاشته و قفل ها را باز کنید و در نهایت با جستجوگری درب خروج را پیدا کرده و در زمان مشخص از آنجا خارج شوید و به اصطلاح فرار کنید. 
اتاق فرار برای تقویت حافظه ، همکاری گروهی ، مدیریت بحران ، زمان بندی مناسب و … بسیار مناسب است و در ژانرهای متفاوتی اجرا میشوند مانند : ترسناک ، کاراگاهی ، فانتزی ، سورئال ، درام ، ماجراجویی ، جنایی و سایر ژانرها.

 

اتاق فرار فوبیا

اتاق فرار فوبیا، یکی از محبوب ترین اتاق های فرار در شهر شیراز است. این اتاق فرار روایت یک آسایشگاه روانی را دنبال میکند که در آن بیماران با روش های غیرانسانی درمان می شوند. بازیکنان در این بازی باید در عرض  ۷۵دقیقه معماها را حل کنند ، چالش ها را پشت سر بگذارند و از اتاق فرار کنند.

 

فضای بازی اتاق فرار فوبیا

فضای بازی اتاق فرار فوبیا بسیار ترسناک و دلهره آور است. این فضا با استفاده از نورپردازی، مکانیزم های پیشرفته ، صدا و جلوه های ویژه، حس ترس و دلهره را در بازیکنان ایجاد می کند. بازیکنان با ورود به اتاق فرار، خود را در یک آسایشگاه روانی ترسناک متعلق به دوران جنگ جهانی اول می بینند. دیوارها و سقف اتاق پر از وسایل شکنجه و مکانیزم های مرموز است و فضایی وهم الود و ترسناک ایجاد کرده است. محیط های متنوع و مسیر های پر از رمز و راز و موجوداتی عجیب الخلقه وجود دارد که حس ترس را در بازیکنان بیشتر می کند.

 

معماهای اتاق فرار فوبیا

معماهای اتاق فرار فوبیا چالش برانگیز و جذاب هستند. این معماها از انواع مختلف هستند و بازیکنان باید از مهارت های مختلف خود برای حل آنها استفاده کنند. برخی از معماها فیزیکی هستند، برخی دیگر به خلاقیت و ابتکار نیاز دارند و برخی دیگر نیز ترسناک هستند.

 

تجربه کلی در اتاق فرار فوبیا

اتاق فرار فوبیا یک تجربه ترسناک و چالش برانگیز با معماهایی سخت است. این بازی برای بازیکنانی که به دنبال یک تجربه هیجان انگیز و فراموش نشدنی هستند، مناسب است.

 

نقطه قوت ها:

  • تنوع مکانیزم های پیشرفته 
  • فضاسازی و نورپردازی عالی
  • معماهای چالش برانگیز و جذاب
  • تجربه ترسناک و دلهره آور

 

نقطه ضعف ها:

  • برخی از معماها ممکن است برای بازیکنان مبتدی دشوار باشد 

 

نتیجه گیری اتاق فرار فوبیا

اتاق فرار فوبیا یک اتاق فرار در ژانر هیجان انگیز است که ۷۵ دقیقه فراموش نشدنی را برای شما رقم میزند.

مکانیزم های متنوع و تعداد آنها یکی از ویژگی های این اتاق فرار است ، شما با حل کردن هر معما و پیش روی در بازی حس هیجان و اضطراب را تجربه خواهید کرد، یکی از ویژگی های اتاق فرار فوبیا Multiple Choice  یا داشتن حق انتخاب در بازی است. و شما با هر انتخاب دریچه ای جدید را به روی خود باز می کنید و سرنخ های تازه ای بدست می آورید، معماهای اتاق فرار فوبیا در درجه سخت بوده و علاوه بر هوش بالا کار گروهی در این اتاق فرار حرف اول را میزند.

در اتاق فرار فوبیا شما به عنوان دانشجویان رشته روانشناسی وارد آسایشگاه روانی می شوید که برای درمان بیماران از روش های غیرانسانی درمان بر روی بیماران و شکنجه آنها استفاده می کنند. 

اتاق فرار فوبیا شیراز یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین اتاق فرار های شیراز بوده و توانسته با درصد هیجان و ترس بالا جای خود را در دل مخاطبان شیرازی باز کند.

 

یکی دیگر از 

 

 


jupgame escape room address رزرو سریع این اتاق فرار

اتاق فرار های ژوپ گیم