لوگو مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم

درباره ما

قبل از ژوپ گیم

برای ما افتخار اشنایی با برخی از شما به قبل از افتتاح ژوپ گیم برمیگرده ، جایی که ما بودیم و عشق و انرژی شما و این انرژی به ما انگیزه ساخت و طراحی اتاق فرارو داد . اونجا بود که اولین جرقه های ژوپ گیم خورد و تیم طراحی و ساخت ژوپیتر رسماً شروع به کار کرد . 
گروه طراحی و اجرای ژوپیتر کار خودشو از سال ۹۶ و با ایده پردازی و کمک در انجام پروژه با مجموعه های اتاق فرار اغاز کرد و در سال ۹۷ با طراحی دو اتاق فرار در شیراز و اصفهان رسما وارد عرصه طراحی شد.
در ادامه و با همکاری با مجموعه های خوبی همچون ؛ اسکیپ سنتر ،رازماز، ردپا ، مجموعه سبزوار و … تیم طراحی ژوپیتر  تا سال ۱۴۰۰ توانست ۲۴ اتاق فرار منحصر به فرد در ژانرهایی همچون ترسناک ، دلهره آور ، کاراگاهی‌، فانتزی و  ماجراجویی طراحی کند.

 

 

و اما ژو‌پ گیم 


در نهایت آبان ۱۴۰۰ مجموعه اختصاصی ژوپ گیم هوشمند ترین اتاق فرار ایران با دو اتاق فرار فوبیا و فال نحس افتتاح شد.
و از لحظه شروع انرژی و لطف شما مارو شگفت زده کرد .

 

اتاق فرار های ژوپ گیم:

 

اتاق فرار فوبیا

فوبیا اتاق فراری در ژانر هیجان انگیز و دلهره اوره
که در ۷۵ دقیقه کاری میکنه که هیچ وقت اون لحظات رو از یاد نبرید. 
در ساخت بازی سعی شده به کوچکترین جزئیات توجه بشه و اون هیجان واقعی بودن محیط به خوبی القا شده باشه و جدا از اون از پیشرفته ترین سیستم های هوشمند با بهترین کیفیت برای عملکرد مکانیزم ها استفاده شده تا شما لحظات نابی رو تجربه کنید . 
در فوبیا تمام روند بازی به شما بستگی داره و تصمیمات شما در روند بازی تاثیرگذارند .
مراحل و چالش های بازی سینوسی بوده و  هیجان لحظه ای شمارو رها نمیکنه اما اینجاست که باید از هوشت هم کمک بگیری .
فوبیا بازی سخت از لحاظ معمایی است پس حتماً پیشنهاد میشه قبل از فوبیا تجربه چند اتاق فرار رو داشته باشید و حتما در طول بازی با هم تیمیاتون به شدت همکاری کنید . 
اتاق فرار فوبيا اولین بازی  multiply choise  در ايران است که در اسفند ۱۳۹۹ توسط مجموعه ژوپ گیم طراحی و در ابان ۱۴۰۰ افتتاح شد .
ديگر افتخارات اين بازي 
هوشمندترين اتاق فرار با بهره از plc هاي پيشرفته
رضايت ۹۸٪؜ پليرها بعد از بازي 
نمره ٩/٨ از ١٠ توسط منتقدين و علاقمندان اتاق فرار

 

اتاق فرار فال نحس

فال نحس اتاق فراری مخصوص حرفه ای ها ، جایی که با تمام وجود شمارو به وجد میاره و تک تک لحظات بازی رو زندگی میکنید . روند ، فضاسازی ، معما ها ، مکانیزم همه و همه در خدمت سناریو بازی است و شمارو وارد داستانی واقعی و ۱۰۰٪ ایرانی میکنه که در عین  ترس و هیجان ، داستانی عمیق را تجربه خواهید کرد.
به جرات میتوان گفت اتاق فرار فال نحس دارای یکی از خاص ترین دکور ها و مکانیزم هاست که در ابتدا و روی کاغذ خیلی دور از ذهن بود اما با تمام سختی ها و مشکلات  تیم ما تمام تلاشش رو کرد که به بهترین شکل اجرایی بشن . 
ساخت و اجرای برخی از مکانیزم ها و دکور بازی برای اولین بار بود که در ایران انجام میشد و این باعث افتخار ماست. 
روند بازی فال نحس ، شکلی صعودی دارد و هر لحظه ضربان قلبت تند و تندتر میشه تا جایی که خودتونو وسط داستان پیدا میکنید که در تلاش برای رهایی هستید.
سختی بازی ۱۰۰٪ هست پس حتما قبل از اومدن به فال نحس تجربه چند اتاق فرار دیگرو داشته باشید و آماده واسه ۶۰ دقیقه سخت و هیجانی بشید.  
اتاق فرار فال نحس اولین اتاق فرار در سبک ترسناک ، درام در شهر شیراز است که توانسته در سال ۱۴۰۰-۱۴۰۱ عنوان محبوب ترین اتاق فرار شیراز رو کسب کنه . 
رضایت ۹۵٪ پلیرها بعد از بازی و امتیاز  ۹ از ۱۰ منتقدان از دیگر افتخارات اتاق فرار فال نحس است .
منتظر دیدارتون هستیم 

اتاق فرار ژنوم

ژنوم اولین اتاق فرار با ژانر تخیلی در شهر شیراز 
ژنوم اتاق فراری هست که هم برای تجربه اولی ها هم برای حرفه ای ها میتونه انتخاب خاصی باشه.
ژنوم در ۶۵ دقیقه مهیج شمارو وارد آینده ای نه چندان دور میکنه که شما باید برای بقای ژن خودتون تلاش کنید.
مکانیزم های متعدد ، دکور و نور پردازی خاص، معماهای کاملا منطقی و پایانی قابل درک و مهیج از ویژگی های این اتاق فرار است.
اتاق فرار ژنوم به عنوان اولین اتاق فرار تخیلی در شیراز سعی در این داشته که با استفاده از تکنولوژی و بکار بردن بهترین متریال در ساخت دکور حس ورود به سال ۲۰۴۸ را برای شما القا کند، سناریوی بازی به شکلی‌است که شما در طول روند بازی متوجه خط داستانی شده و کاملا از دلیل ورود به بازی درک مناسبی خواهید داشت و در انتها با پایانی هیجان انگیز از بازی خارج میشوید.
اتاق فرار ژنوم با درصد سختی معما ۸۰٪ و محیطی جذاب انتخاب مناسبی برای عاشقان اتاق فرار می باشد.
رضایت ۹۸٪ پلیرها و امتیاز ۹.۵ از ۱۰ از نظر منتقدان به ما انرژی دوچندان برای ساخت و طراحی اتاق فرارهای جدید و خاص داد. ممنون از شما عاشقان اتاق فرار