لوگو مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم

در حال بارگذاری...

اتاق فرار ژنوم

8 / 10
4 - 6
بازیکن
65
دقیقه
اطلاعات بازی
room poster
نام بازی: اتاق فرار ژنوم
ژانر اتاق فرار: تخیلی، دلهره آور
زمان بازی: 65 دقیقه
مبلغ هر نفر 300,000 تومان
مبلغ پیش پرداخت آنلاین 300,000 تومان

سناریو بازی

در آینده ای نه چندان دور ، در جامعه ای که مردم عاشق فناوری و پیشرفت علم بودند ، سازمان ژنوم تاسیس شد. ژنوم یک سازمان ژنتیکی پیشرفته هست که در سال 2048 از جدید ترین پروژه ی درمانی خود برای ارتقا و پیشرفته کردن ژنتیک انسان ها رونمایی کرد پس از مدتی سازمان ژنوم با یک بحران وحشتناک مواجه شد که تمامی مردم را به وحشت انداخت. افرادی مثل شما معتقد بودند گزارش ها کاملا شایعه هست و برای ارتقا ژن خود در این سازمان ثبت نام کردند. شما و دوستانتان تصمیم گرفتید در این پروژه شرکت کنید ، غافل از اینکه سرنوشت مرگ خودرا امضا میکنید .

رزرو سریع این اتاق فرار
  • وضعیت سانس های تیر ماه
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ژوپ گیمی عزیز,
با استفاده از تقویم بالا و کلیک روی روز مورد نظر خود میتوانید سانس های آزاد را ببینید

اتاق فرار ژنوم

اتاق فرار ژنوم اولین اتاق فرار ژانر تخیلی در شیراز است و برخلاف انتظار که پلیرها فقط اتاق فرار ترسناک دوست دارند ژنوم با استقبال بی سابقه ای از سمت پلیرها رو به رو شد. 
در اتاق فرار ژنوم شما به عنوان کسانی که برای ارتقای ژن خود وارد سازمان ژنوم میشوند باید برای بقای ژن خود و مبارزه با این سازمان تلاش کنید.و در نهایت از این پروژه جون سالم به در ببرید.

فضا سازی اتاق فرار ژنوم

فضاسازی اتاق فرار ژنوم شما را وارد سال های نه چندان دور در آینده میکند جایی‌که علم قدرت جاودان کردن انسان ها را بدست آورده، مکانیزم های متعدد و خاص ، دکور پر از جزئیات ، نورپردازی و محیط های سورئال باعث شده اتاق فرار ژنوم اتاق فراری خاص‌ و جذاب برای پلیرهای عاشق ماجراجویی باشه. محیط های اتاق فرار ژنوم پر از المان های خاص و دستگاه های طراحی شده پیشرفته است و بازیکنان حتی برای لحظاتی هم که شده فرق در فضاسازی اتاق فرار ژنوم میشوند.

معماهای اتاق فرار ژنوم

معماهای اتاق فرار ژنوم بسیار منطقی و مطابق با سناریو پیش می رود و از لحاظ معمایی بهترین پیشنهاد برای تجربه اولی هاست، در حین حل کردن معما ها شما کاملا روند سناریو و داستان بازی را متوجه خواهید شد و حل کردن تک تک معما ها شمارو به رسیدن به پاسخ اصلی نزدیکتر میکنه.

تجربه کلی در اتاق فرار ژنوم

ژنوم یک اتاق فرار تخیلی است که شمارو وارد یک ماجراجویی هیجان انگیز خواهد کرد، قطعا تا قبل از تجربه ژنوم تجربه ای مشابه با آن را نخواهید داشت، روند بدون توقف ، ابتکار در هینت دهی و مکانیزم های خاص میتونه ژنوم رو به بهترین خاطره اتاق فراری شما تبدیل کنه ، البته اگر طرفدار صرفاً ترس در اتاق فرار نباشید و ماجراجویی و تجربه های خاص در اولویت شما باشه.

نقطه قوت ها:

  • نورپردازی بسیار قوی
  • مکانیزم های متعدد
  • روش هینت دهی نوآورانه و اختصاصی ژوپ گیم
  • القای تخیلی بودن ژانر بازی
  • منطقی بودن معما ها


نقطه ضعف ها: 

  • ممکن است بازی برای افرادی با فوبیا فضای بسته دشوار باشد.

jupgame escape room address رزرو سریع این اتاق فرار

اتاق فرار های ژوپ گیم