لوگو مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم

اتاق فرار فال نحس

10 / 10
4 - 7
بازیکن
60
دقیقه
اطلاعات بازی
room poster
نام بازی: اتاق فرار فال نحس
ژانر اتاق فرار: ترسناک و درام
زمان بازی: 60 دقیقه
مبلغ هر نفر 300,000 تومان
مبلغ پیش پرداخت آنلاین 600,000 تومان

سناریو بازی

در یکی از روستاهای اطراف شهر شیراز خزینه ای متروکه وجود دارد. شایعاتی مبنی براینکه جن هایی که با باد سفر میکنند اهالی روستا را به وحشت انداخته، هرکسی سعی کرده راز نفرین هزارساله ی این خزینه جهنمی را کشف کند به طرز وحشتناکی تسخیر و پس از مدتی بدنش به آتش کشیده شده، شما و دوستانتان 60دقیقه فرصت داریدتا خودتان را از این خزینه ی جهنمی نجات دهید.

رزرو سریع این اتاق فرار
  • وضعیت سانس های خرداد ماه
شنبه 1 شنبه 2 شنبه 3 شنبه 4 شنبه 5 شنبه جمعه
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
ژوپ گیمی عزیز,
با استفاده از تقویم بالا و کلیک روی روز مورد نظر خود میتوانید سانس های آزاد را ببینید

اتاق فرار چیست؟


شما به همراه تيمتون وارد محيط كاملا واقعي ميشيد كه طبق سناريو فضاسازی شده  ، معما و چالش هایی پیش روی شماست که با کمک دوستان خود باید انها را پشت سر گذاشته و قفل ها را باز کنید ودر نهایت با جستجو گری درب خروج را پیدا کرده و در زمان مشخص از انجا خارج شوید و به اصطلاح فرار کنید. 
اتاق فرار برای تقویت حافظه ، همکاری گروهی ، مدیریت بحران ، زمان بندی مناسب و … بسیار مناسب است و در ژانرهای متفاوتی اجرا میشوند مانند : ترسناک ، کاراگاهی ، فانتزی ، سورئال ، درام ، ماجراجویی ، جنایی و سایر ژانرها.

 

اتاق فرار فال نحس

اتاق فرار فال نحس، یکی از محبوب ترین اتاق های فرار در شهر شیراز است. این اتاق فرار روایت  یک خزینه قدیمی متروکه است که در آن یک زن جوان به طرز مرموزی کشته شده اند. بازیکنان در این بازی باید در عرض یک ساعت معماها را حل کنند و از اتاق فرار فرار کنند.

 

فضای بازی:

فضای بازی اتاق فرار فال نحس بسیار ترسناک و دلهره آور است. این فضا با استفاده از نورپردازی، صدا و جلوه های ویژه، دکور خاص و مکانیزم های فوق پیشرفته حس ترس و دلهره را در بازیکنان ایجاد می کند. بازیکنان با ورود به اتاق فرار، خود را در یک خزینه قدیمی و متروکه می بینند. دیوارهای نمناک و بزرگ خزینه که در قسمت هایی از آن خونی با طاق های مرموز است و فضایی  سراسر ترسناک ایجاد کرده است. در گوشه و کنار اتاق، اشیا و وسایل جادویی و رمزآلود وجود دارد که حس ترس را در بازیکنان بیشتر می کند.

 

معماها:

معماهای اتاق فرار فال نحس چالش برانگیز ، استنتاجی و جذاب هستند. این معماها از انواع مختلف هستند و بازیکنان باید از مهارت های مختلف خود برای حل آنها استفاده کنند. برخی از معماها سخت با ضریب بالا هستند، برخی دیگر به خلاقیت و ابتکار نیاز دارند و برخی دیگر نیز ترسناک هستند.

 

تجربه کلی:

اتاق فرار فال نحس یک تجربه ترسناک و بسیار چالش برانگیز است. این بازی برای بازیکنانی که به دنبال یک تجربه هیجان انگیز و فراموش نشدنی همراه با دکوری بی نظیر هستند، مناسب است.

 

نقطه قوت ها:

  • مکانیزم های پیشرفته
  • فضاسازی بی نظیر مطابق سناریو
  • معماهای چالش برانگیز و خاص 
  • تجربه ترسناک و دلهره آور
  • سناریو متفاوت درام

 

 

نقطه ضعف ها:

 

  • برخی از معماها ممکن است برای بازیکنان مبتدی دشوار باشد

 

نتیجه گیری اتاق فرار فال نحس:

اتاق فرار فال نحس یک اتاق فرار سراسر هیجان انگیز و ترسناک با داستانی جذاب همراه با چاشنی درام است که با معماهای سخت و چالش برانگیز ذهن شما را به چالش میکشد.

در اتاق فرار فال نحس شما وارد خزینه ای متروکه میشوید که شنیده شده جن هایی که با باد سفر می کنند در آنجا هستند و هرکس وارد آن خزینه جهنمی شده هیچ وقت بازنگشته است. دکور بی نظیر و خاص فال نحس به همراه مکانیزم های جذاب  آن را به یکی از بهترین اتاق فرار های شیراز تبدیل کرده. و اولین اتاق فرار در ژانر ترسناک درام در شهر شیراز می باشد.

اتاق فرار فال نحس برای کسانی که به دنبال تجربه ای هیجان انگیز و معماهای غیر کلیشه ای هستند بسیار مناسب است.

 


رزرو سریع این اتاق فرار

اتاق فرار های ژوپ گیم