لوگو مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم

در حال بارگذاری...

اتاق فرار فوبیا: غلبه بر ترس‌هایتان در این بازی منحصر به فرد

مقدمه

آیا آماده‌اید با عمیق‌ترین ترس‌های خود روبرو شوید؟ اتاق فرار فوبیا، جدیدترین چالش مجموعه اتاق فرار ژوپ گیم، شما را به سفری هیجان‌انگیز و منحصر به فرد به دنیای روانشناسی و ترس‌های ذهنی می‌برد. در این اتاق فرار، شما و هم‌تیمی‌هایتان باید با استفاده از هوش، ذکاوت و کار تیمی خود، چالش‌های ذهنی را پشت سر بگذارید، معماهای پیچیده را حل کنید و بر ترس‌های خود غلبه کنید.

داستان:

شما در یک آسایشگاه روانی متروکه محبوس شده‌اید. شایعاتی هولناک در مورد این آسایشگاه وجود دارد. گفته می‌شود که در این مکان آزمایش‌های غیرانسانی روی بیماران روانی انجام می‌شده. شما و تیمتان، به عنوان گروهی از دانشجویان رشته روانشناسی، مدتی در یک آسایشگاه روانی مشغول به کار میشید، صداهای شیون و ناله های زجر آوری توجه‌تون جلب می کند. اما این کنجکاوی شما به قیمت جونتون تموم شده و باید هر چه سریعتر از این آسایشگاه مرگبار خارج شید.

معماها و چالش‌ها:

اتاق فرار فوبیا پر از معماهای خلاقانه و چالش‌های ذهنی است که برای حل کردن آنها به هوش، ذکاوت و قدرت استدلال نیاز دارید. شما باید با استفاده از سرنخ‌های پنهان، رمزها و کدها، راه خود را در این آسایشگاه پیدا کنید، از اتاق‌های مخوف عبور کنید و با ترس‌های خود روبرو شوید.

معماهای اسکیپ روم فوبیا چالش برانگیز و جذاب هستند. این معماها از انواع مختلف هستند و بازیکنان باید از مهارت های مختلف خود برای حل آنها استفاده کنند. برخی از معماها فیزیکی هستند، برخی دیگر به خلاقیت و ابتکار نیاز دارند و برخی دیگر نیز ترسناک هستند.

طراحی و فضا:

اتاق فرار فوبیا با دقت و ظرافت بسیار بالا طراحی شده است تا فضایی وهم‌آلود و ترسناک را برای شما به ارمغان بیاورد. در این اتاق فرار، شما حس و حال واقعی یک آسایشگاه روانی متروکه را تجربه خواهید کرد و با اشیاء و اتمسفر دلهره‌آوری روبرو خواهید شد.

تجربه منحصر به فرد:

اتاق فرار فوبیا تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان‌انگیز را برای شما رقم می‌زند که تا به حال مشابه آن را تجربه نکرده‌اید. این اتاق فرار نه تنها شما را به چالش می‌کشد و هوش و ذکاوتتان را به بوته آزمایش می‌گذارد، بلکه به شما کمک می‌کند تا با ترس‌های خود روبرو شوید و بر آنها غلبه کنید.

مخاطبان:

اتاق فرار فوبیا برای افراد در سنین 16 سال به بالا و علاقه‌مندان به ژانر ترسناک و دلهره آور، رمز و راز و حل معما مناسب است. این اتاق فرار به افراد با روحیه ضعیف و کسانی که از فضاهای بسته و تاریکی می‌ترسند توصیه نمی‌شود.

مزایای اتاق فرار فوبیا:

  • تجربه‌ای منحصر به فرد و هیجان‌انگیز
  • معماهای خلاقانه و چالش‌های ذهنی
  • طراحی و فضای وهم‌آلود و ترسناک
  • رودررو شدن با ترس‌های خود و غلبه بر آنها
  • پیشرفه ترین اتاق فرار ایران

رزرو اتاق فرارفوبیا

برای رزرو اسکیپ روم فوبیا میتونید از طریق این لینک وارد صفحه اطلاعات بازی و رزرو آنلاین بازی بشید.

رزرو سریع اتاق فرار فوبیا

چناچنه سوالی براتون پیش اومده میتونید به اینستاگرام ژوپ گیم پیام بدید یا با شماره پشتیبانی تماس بگیرید. کارشناسان ژوپ گیم آماده پاسخگویی به شما عزیزان هستند

اتاق فرار فوبیا# اسکیپ روم فوبیا# مجموعه ژوپ گیم# اتاق فرار ترسناک# اسکیپ روم شیراز# آسایشگاه روانی#

دیدگاه (0)

نظر شما درباره این مقاله چیست؟